Gündem

Kaan Boşnak ve Başak Ceylan Torun ayrılığının arka perdesi aralanmaya başladı; ‘Şiddet gördüm’ demişti! Ünlü müzisyenden yanıt gecikmedi…

Son günlerde adından sıkça söz ettiren müzik gruplarının başında gelen Yüz Yüzeyken Konuşuruz isimli grubun solisti olarak tanınan müzisyen Kaan Boşnak ile organizatör Başak Ceylan Torun, 2020 yılında nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden bir de çocukları dünyaya gelen Başak Ceylan Torun ve Kaan Boşnak çiftinin ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Başak Ceylan Torun, bu kararın ardındaki nedeni ‘şiddet’ diye açıklarken; Kaan Boşnak ise, ‘Şiddet mağduru benim’ dedi.

BAŞAK CEYLAN TORUN, ŞİDDET NEDENİYLE EVLİLİKLERİNİN BİTTİĞİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde iki yıldır evli olduğu Kaan Boşnak’tan boşanacağını açıklayan Başak Ceylan Torun, boşanma nedenlerinin kendisine uygulanan şiddet olduğunu iddia etmişti. Başak Ceylan Torun, gerçekleştirdiği açıklamalarda; “Bu zamana kadar ailem ve çocuğum zarar görmesin diye hep sustum, açıklama yapmadım. Artık oğluma, kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli hukuki işlemleri başlatacağız” diye konuşmuştu. Bu iddialara Kaan Boşnak’tan yanıt geldi.

KAAN BOŞNAK, ‘ŞİDDET MAĞDURU BENİM’ DEDİ

Açıklamayı kendisi gerçekleştirmeyen Kaan Boşnak, avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla yaptı. Ayşegül Mermeri konuya ilişin açıklamalarda; “Basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş zamanlı olarak haberdar olmuş durumdayız. Fiziksel ve psikolojik şiddetin gerçek mağdurunun müvekkilimiz Kaan Boşnak olduğu bu süreçte, kamuoyunun hassasiyetlerini suiistimal etme saiki güden ve müvekkilimizin kişilik hakları ile itibarını hedef alan gerçek dışı iddialara karşı yasal yollara ivedilikle başvurulacaktır. Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Yüce Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktır. Bu çerçevede Bakırköy Aile Mahkemeleri nezdinde tedbir talepli yapılan ilk başvurumuz lehimize sonuçlanmış olup bu da haklılığımızın ilk göstergesidir. Bu süreçte, özellikle müvekkilimizin oğlunun psikolojik sağlığının etkilenmemesi adına gerekli bilgi ve belgeleri yalnızca mahkemelerle paylaşmayı uygun buluyor, bu sebeple aynı objektif davranışı ve hassasiyeti siz değerli basın mensuplarından da beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.