Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası müşterilerine duyuruldu: Tek şartı sağlayanlar alacak! Banka kartı olanlara hediye edilecek

Ziraat Bankası son dönemlerde müşteriler için peş peşe kampanya yayımlıyor. Gelen son habere Ziraat Bankası Bankkart’ı olanlar tek şartı sağlamaları halinde hediye para kazanabilecek. Kampanya sonrasında kazanılan paralar ise 5 Ekim tarihinde hesaplara geçirilecek. İşte kampanya detayları ve merak edilenler

Ziraat Bankası Bankkart’ı olanlara özel bir duyuru yapıldı. Banka yaptığı açıklamasında kampanyaya katılanlara 75 TL Bankkart Lira vereceklerini duyurdu. Kampanya detaylarına ilişkin yapılan açıklamada, “Ziraat Bankası kampanya kararını müşterilerine duyurdu. Ziraat Bankası’nın açıklamasına göre,  Bankkart anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart Lira verilecek. Kampanya 30 Eylül tarihinde sona erecek” denildi.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

5 EKİM’DE KARTLARA YÜKLENECEK

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.