Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası müşterileri dikkat! Banka kartı olanlara müjde: Kart sahiplerine 750 TL veriliyor! Anında alın

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya ayrıntıları ise duyuruldu. Ziraat Bankası Bankkart tarafından 22 Eylül’de bitecek kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Bankkart tarafından yapılan duyuruda Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

750 TL VERİLECEK

Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’den tek seferde yapılacak 7.500 TL ve üzeri, peşin veya taksitli işlemlere 750 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyurunun devamında kampanyanın 22 Ağustos – 22 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olduğu bildirildi.

SMS GÖNDERİLECEK

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabildiği belirtilen duyuruda SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757 ‘ye SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilerek kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart liralar 30 Eylül 2022 tarihinde yüklenecek olup, 30 Ekim 2022 tarihine kadar kullanılabilir.

ullanılmayan Bankkart Liralar 31 Ekim 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL DEĞİL?

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya Ön Ödemeli işlemler ve Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tatilsepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.