Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ve sonunda beklenen ikramiye müjdesi geldi! Çalışanlara en az 30 bin TL ikramiye veriliyor: Ay sonunda hesaplara yatıyor

Çok önemli ikramiye müjdesi geldi. Bu doğrultuda ay sonuna kadar çalışanlara ikramiye ödemesi yapılacağı ve en az 30 bin lira ikramiye ödemesi yapılacağı ifade edildi. Bu ikramiye konusunda bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 40 bin lira ikramiye ödeneceği ifade edildi.

EN AZ 30 BİN LİRA VERİLİYOR

Türk Hava Yolları (THY), çalışanlara ikramiye vereceğini paylaştı. Bu konu hakkında yapılan açıklamada iştirak şirketlerinde çalışan şeflere 40, diğer görevlerde çalışanlara da 30 bin TL ikramiye verileceği ifade edildi. Ayrıca yapılan açıklamada ikramiyelerin ay sonuna kadar hesaplara yatacağı bildirildi.

AÇIKLAMA YAPILDI

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün kendine ait sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak detayları aktardı. Üstün açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Başarımızı ailemizle birlikte kutlamaya devam ediyoruz. İştirak şirketlerimizde çalışan şef arkadaşlarımıza 40, diğer görevlerde katkı sağlayan arkadaşlarımıza ise 30 bin TL ikramiye veriyoruz. Ödemeleri ay sonunda hesaplarında olacak. Hayırlı olsun”