Editörün SeçtikleriGündem

Hayat Bilgisi dizisinin Kopil’iydi; öyle bir şey yaptı ki, yer yerinden oynadı! “Bahar öğretmen duymasın, çok kızar!”

Ekranların sempatik isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Serhan Aslan, sevgilisi Nazlı Ceren Köksal ile evlendi. Gözlerden oldukça uzak bir yerde nikahlarını gerçekleştiren Serhan Aslan ve Nazlı Can Köksal çiftinden ilk nikah kareleri de geldi.

HAYAT BİLGİSİ DİZİSİ İLE TANINMIŞTI

Televizyon ekranlarında 2000’li yıllardan bu yana varlığını sürdüren ünlü oyuncu Serhan Aslan, ilk rolünü Soka Çocukları isimli dizide almıştı. Ardından Bizim Otel, Dünya Varmış, 2 Oda 1 Sinan gibi yapımlarda rol alan Serhan Aslan, hafızalara ise, Hayat Bilgisi dizisinin ‘Kopil Ali’ karakteriyle kazınmıştı. Aynı şekilde Cennet Mahallesi dizisinin ‘Gudik Hasan’ karakteriyle de sevilen Serhan Aslan’ı hafızalara kazıyan bir başka yapım ise, Yahşi Cazibe isimli dizinin ‘Erdoğan’ karakteri olmuştu.

SON RÖPORTAJDA YENİ PROJENİN MÜJDESİNİ VERMİŞTİ

Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Serhan Aslan, en son 2017 yılında İki Yalancı isimli dizinin ‘Naci’ karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştı. Şimdilerde yeni bir film hazırlığı içerisinde olduğu öğrenilen Serhan Aslan, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, yeni projesini; “Özge Borak’ın da kadrosunda olduğu bir sinema filmi çekiyoruz. Dijital platformda yayınlanacak” diye anlatmıştı.

SERHAN ARSLAN, NAZLI CEREN KÖKSAL İLE EVLENDİ

Show TV ekranlarından yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinin ‘Kopil Ali’ karakteriyle ünlenen oyuncu Serhan Aslan, dün modacı sevgilisi Nazlı Ceren Köksal ile hayatını birleştirdi. Uzunca süredir aşk yaşayan Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal çifti, gözlerden uzak bir şekilde Atina’da evlendi. Oldukça sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren Serhan Aslan ve Nazlı Ceren Köksal çiftinden ilk fotoğraf ünlü modacıdan geldi. Eşi Serhan Aslan ile nikah karelerini paylaşan Nazlı Ceren Köksal, paylaşımının altında; ‘Hayatımızın en gürültülü eveti’ notunu düşerek evlendiklerini duyurdu.