Gündem

Garanti BBVA emekli promosyonlarında sınırları zorladı, ödül kampanyasını başlattı! Son başvuru tarihi 30 Eylül!

Temmuz ayında memur ve emekli maaşlarına, 6 aylık enflasyon artış oranına göre zamlar yansıtıldı. Bununla birlikte Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yapılan görüşmeler sonucunda en düşük emekli maaşı da 2.500 TL’den 3.500 TL’ye yükseltildi. Ayrıca normal şartlarda yılda bir kez, Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun belirlediği zam oranında Aralık aylarında zam yapılan asgari ücrete de yüksek enflasyondan dolayı Temmuz’da zam uygulandı.

Gelen zamlarla birlikte maaşlarda topyekun artış yaşanırken, bankalar da emekli maaş müşterileri için kampanyalarını sunmaya başladı. Emekli maaş promosyonu için en yüksek ödemeleri yapan bankaları araştıran emekli vatandaşlara cazip bir teklif bu kez de Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, emekli maaşını Garanti’den alanlara 7.500 TL’ye varan ödül veriyor! İşte detaylar…

GARANTİ BBVA’DA EMEKLİYE 6.500 TL ÖDÜL!

Temmuz’da artan emekli maaşlarının ardından kamu bankaları, SGK ile imzalanan maaş anlaşması kapsamında promosyon limitlerini yükseltmedi. Ancak özel bankalar peş peşe promosyon ödemelerini yükseltti ve emekliler, en yüksek promosyonu veren bankalara yönelmeye başladı. Bu noktada emekli maaşını taşıyanlar için güçlü bir adım atan Garanti BBVA, maaş tutarına göre emeklilere verdiği promosyonları yükseltti. Bu kapsamda Garanti BBVA, maaşını taşıyan emeklilere maaş tutarına göre 6.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesine ek olarak 1.500 TL ödül fırsatını duyurdu.

KAMPANYA DETAYLARI VE DİĞER AVANTAJLAR

Garanti BBVA tarafından sunulan kampanyaya başvurular 3 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılabilecek. Ayrıca emekli maaşını taşıyanlara Garanti BBVA’dan, İnternet Şubesi’nden ve Garanti BBVA Mobil üzerinden maaş alınan Vadesiz TL hesabından yapılacak havale ve hafta için saat 16.00’a kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsiz olarak sunuluyor. Hafta sonları ve resmi tatil günleri kampanyaya dahil edilmiyor ve 1 Nisan 2021 öncesindeki işlemler de bu kampanyaya dahil edilmiyor.