Ekonomi

İş Bankası “Hoş Geldin” kampanyasını duyurdu: Başvuruda bulunanlara 100 TL hediye!

Bankalar arasındaki kampanya yarışları hız kesmeden devam ediyor. Eylül ayının gelişiyle birlikte yaz kampanyaları sona ererken, özellikle özel bankalar arasında sonbahar ve Eylül kampanyaları müşterilere sunulmaya başladı. Bu kapsamda bankalar, en çok kullanılan ve tercih edilen bankacılık ürün ve hizmetleri üzerinden kampanyalarını sunarken, bir kampanya da İş Bankası’ndan geldi.

İş Bankası, yeni kredi kartı müşterileri için “Hoş Geldin” kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde İş Bankası, kredi kartına başvuruda bulunan ve kartları onaylanan yeni müşterilerine, Maximum Mobil Pazarama’da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. İş Bankası’nın sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ne yapması gerekiyor? İşte detaylar…

İŞ BANKASI’NDAN 100 TL MAXIPUAN

İş Bankası, 30 Eylül 2022 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan yeni müşterilerine “Hoş Geldin” kampanyası sunuyor. Söz konusu kampanya dahilinde İş Bankası, kartı onaylananlara Maximum Mobil’deki Pazarama’da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. Söz konusu kampanyaya aidatsız kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları dahil ediliyor. Kampanyaya dahil edilmeyen kartlar arasında ise aidatsız kredi kartları, ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve ön ödemeli kartlar yer alıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

30 Eylül 2022 tarihine kadar İşCep mobil uygulaması, Maximum Mobil, internet şubesi ve fiziki şubeler üzerinden İş Bankası bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak İş Bankası’ndan ilk kez kredi kartı alan İş Bankası müşterilerine 100 TL Pazarama MaxiPuan hediye ediliyor. Daha önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal ettirmiş olanlar da yeni kart başvurusu durumunda kampanyadan yararlanabiliyor. Kartın tahsis tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde İş Bankası müşterilerine ilgili hediye veriliyor ve kampanyada yüklenen MaxiPuan hediyeleri 31 Aralık 2022’ye kadar kullanılabiliyor.