Gündem

Harcama yapmadan önce dikkat! Akbank market alışverişlerine 60 TL indirim sunuyor!

Son dönemlerde ekonomik darboğazın etkileri vatandaşa daha şiddetli şekilde yansımaya başladı ve vatandaşlar, yükselen enflasyonla birlikte en temel ihtiyaçlarını karşılamakta bile zorlanır hale geldi. Market alışverişleri, ev giderleri, seyahat harcamaları, okul masrafları, temel gereksinimler gibi birçok gider kalemi artarken, enflasyonun da artması alım gücünü etkiliyor. Bu nedenle de vatandaşlar, alışverişlerinde sağlayabilecekleri her türlü tasarrufu ve kazancı dikkate alıyor.

Bu kapsamda Akbank, alışverişlerinden tasarruf ve kazanç sağlamak isteyenler için market harcamalarına yönelik sunduğu 60 TL’lik hediyesi ile dikkatleri çekiyor. Akbank, Eylül sonuna kadar devam eden kampanyasında, müşterilerine market, manav, kasap ve şarküteri alışverişlerinde 60 TL hediye ediyor! İşte detaylar…

AKBANK 60 TL CHIP PARA KAMPANYASI VE KATILIM YOLLARI

Akbank, 30 Eylül 2022’ye kadar Akbank Kartı ile tek seferde yapılacak olan ikinci ve sonraki her 250 TL ve üzeri market gıdası, manav, kasap ve şarküteri harcamalarına 20 TL ve toplamda 60 TL chip para hediye ediyor. Akbank’ın sunmuş olduğu kampanyadaki alışverişlere, aynı sektörlerden olmak üzere internet alışverişleri de dahil ediliyor. Akbank’ın sunduğu kampanyaya katılarak alışverişlerinden kazanç sağlamak isteyen Akbank müşterilerinin, ilk harcamalarından önce Juzdan uygulaması üzerinden veya Akbank Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” seçeneğiyle katılım sağlaması gerekiyor. İsteyenler ayrıca “EYLÜL” yazım 4566’ya SMS göndererek de katılım sağlayabiliyor.

KAMPANYA ŞARTLARI VE DETAYLARI

Akbank’ın sunduğu kampanya 12 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılan alışverişleri kapsıyor ve harcamaların, belirtilen sektörlerden yapılması gerekiyor. Katılım gerektiren kampanyaya belirtilen yollar üzerinden katılan Akbank müşterileri, bankadan gelen “kayıt oldunuz” bilgilendirmesinden sonra harcama yapmaya başlayabiliyor. Kampanyaya Axess, Free, Wings ve ticari kartlar ile ek kartlarla yapılan harcamalar dahil edilmiyor ve müşteri bazlı bu kampanyada her müşteri en fazla 60 TL chip para kazanabiliyor.