Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

BİM’de çılgın indirimler başladı! Herkes BİM’e akın edecek: 5 LT ayçiçek yağında rekor indirim yapıldı

Sıvı yağ fiyatlarının giderek artış göstermesiyle vatandaşlar indirimli sıvı yağ arayışına girerken BİM, bu hafta da birçok ürününde indirim yapacağını paylaştı. İndirimleri yakından takip eden vatandaşların ise bu indirimler için acele etmesi gerekiyor ve indirimlerin kısa süreli olacağı ifade edildi.

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden bir tanesi olan BİM, bazı şubelerinde 5 litrelik sıvı yağı fiyatında indirim yaptığını duyururken bu duyuruda Abalı markasına sahip 5 litrelik sıvı yağ fiyatının kısa bir süreliğine 149,75 TL’ye satılacağı ifade edildi.

5 LT AYÇİÇEK YAĞINA İNDİRİM

Özellikle de son zamanlarda artan ve fiyatları anlık değişkenlik gösteren sıvı yağlarda indirim kovalayan vatandaşlar, BİM’in indirim duyurusu ile karşılaşırken çok sayıda üründe çılgın indirimler yapan BİM, sıvı yağ fiyatlarında görülmemiş bir indirime gidildiği paylaşıldı. Bununla beraber Abalı marka 5 litrelik sıvı yağ fiyatını kısa süreliğine 149,75 TL’ye satılmaya başlandı. BİM indirim müjdesini paylaşırken BİM’deki yağ fiyatları da şöyle paylaşıldı:

YAĞ FİYATLARI

5L Sole Ayçiçek Yağı 142.90 TL

5L Emek Ayçiçek Yağı 138.90 TL

5L Biryağ Ayçiçek Yağı 172.90 TL

5L Abalı Ayçiçek Yağı 149,75 TL