Ekonomi

TEB kazandıran kampanyasını duyurdu! Online alışverişlerde 300 TL nakit iade fırsatı başladı!

TEB, sunduğu kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Yaz döneminde sunduğu yaz kampanyalarının ardından sonbaharın gelmesiyle birlikte müşterilerine yeni cazip tekliflerini sunan TEB, bu kez de online alışverişlerde sunduğu %5 iade fırsatıyla dikkatleri çekti. TEB, yeni CEPTETEB müşterisi olanlara, 300 TL’ye varan nakit iade sunuyor. Söz konusu kampanya dahilinde, dilediği yerden dilediği zaman görüntülü görüşme gerçekleştirerek CEPTETEB müşterisi olanlar, 6 ay boyunca CEPTETEB Banka Kartı ile yapacağı online alışverişlerde %5 iade alabiliyor. İşte detaylar…

TEB’DEN ONLINE ALIŞVERİŞLERE 300 TL NAKİT İADE

TEB tarafından sunulan 300 TL’ye varan nakit iade kapsamında, yeni CEPTETEB müşterisi olanlar online alışverişlerinde iade hakkı elde edebiliyor. CEPTETEB Banka Kartı ile yapılacak olan online alışverişlerden her ay 50, 6 ay boyunca toplamda 300 TL’ye varan nakit iadesi kazanmak isteyenlerin, belirtilen yollarla CEPTETEB müşterisi olması gerekiyor.

TEB’in sunduğu kampanyadan yararlananlar CEPTETEB Kartı ile online alışverişlerden nakit iade kazanabildikleri gibi, CEPTETEB Mobil Uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden alınan özel davet kodu ile 1 arkadaşını CEPTETEB’li yapması halinde 1 yıllık hediye BluTV üyeliği kazanıyor.

KAMPANYA ŞARTLARI VE KATILIM YOLLARI

TEB’in 1 Temmuz – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, görüntülü görüşme yöntemi ile CEPTETEB müşterisi olması gerekiyor. Söz konusu görüntülü görüşme, müşterilerin istediği bir zamanda gerçekleştiriliyor. Öte yandan isteyenler, cepteteb.com.tr adresi üzerinden “Müşteri Ol” başvuru formunu doldurarak da CEPTETEB müşterisi olabiliyor. Belirtilen yollarla ilk kez CEPTETEB müşterisi olanlar, hesaplarının açılışından sonra CEPTETEB Banka Kartı sahibi olarak TEB’in sunduğu kampanyadan yararlanabiliyor.

KAMPANYADA NASIL KAZANILIR?

Kampanyada kazanmak isteyenlerin, CEPTETEB Banka Kartı ile aylık toplamda 1.000 TL ve üzeri harcama yapması gerekiyor ve bu koşul sağlandığında, müşteriler toplama harcama tutarı içindeki online harcamaların %5’i kadar nakit iade alabiliyor. Aylık 50 TL ve 6 ay boyunca toplamda 300 TL nakit iade hakkı sunuluyor.