Editörün SeçtikleriGündem

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir ile ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil arasında bir dava daha; bu kez davacı ünlü şovmen!

Birlikte rol aldıkları klibin ardından Instagram mesajlarını öne sürerek, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kendisini ‘taciz’ ettiğini iddia eden sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir arasındaki gerginliğe bir yeni dava daha eklendi. Bu kez davacı olan Mehmet Ali Erbil, sosyal medya fenomeni hakkında ‘itibar zedelenmesi’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

ECE RONAY BİLİR İLE MEHMET ALİ ERBİL ARASINDAKİ YENİ POLEMİK ‘TİKTOK DİLENCİLİĞİ’

Şimdilerde aralarındaki taciz davası nedeniyle sık sık gündeme gelen Ece Ronay Bilir ile Mehmet Ali Erbil, bu kez sosyal medyada başka bir konu üzerinden karşı karşıya gelmeye başladı. Daha önce Ece Ronay Bilir için ‘Tiktok dilencisi’ dediği iddia edilen Yasmin Erbil, babasına sahip çıkan açıklamalarda bulunmuş ve Ece Bilir Ronay’ı hedef almıştı. Bu hedefleme üzerine Mehmet Ali Erbil’in Tiktok hesabı açmasını eleştiren Ece Ronay Bilir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Yeni dilenciniz hayırlı olsun Türkiye” ifadelerini kullanmıştı.

ECE RONAY BİLİR’İN SÖZLERİ DAVAYA KONU OLDU

Ece Ronay Bilir’in kendisi için kullandığını iddia ettiği sözleri dava gerekçesi olarak sunan Mehmet Ali Erbil, itibarının zedelediğini öne sürerek, Ece Ronay Bilir hakkında suç duyurusunda bulundu. Konuya ilişkin sessizliğini bozan Ece Ronay Bilir, kendisini İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet eden Mehmet Ali Erbil hakkında yaptığı paylaşımda; “Ben kimsenin saygınlığına zarar vermedim, siz kendi kendinizi yaptığınız hareketlerle zaten rezil ediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

ECE RONAY BİLİR, HIZINI ALAMADI

Kendisine dava açtığını öğrendiği Mehmet Ali Erbil hakkında paylaşımlar yapmasıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni Ece Ronay Bilir, hızını alamayarak, paylaşımında ağır iddialara da yer verdi. Konuya ilişkin yaptığı ikinci paylaşımda, Mehmet Ali Ervil’in Tiktok’ta kızı Yasmin Erbil’den daha küçük olan kızları soymak ile uğraştığını iddia eden Ece Ronay Bilir, “Siz 2 gram kalmış beyninizle benimle ilgili haberle yaptırmaya çalışıyorsunuz da siz o gramlık aklınız kızınızdan küçük insanları TikTok canlı yayınlarında nasıl soydururum peşinde kullanın. Sizin o aklınız bana yetmiyor” ifadelerini öne sürdü.