Editörün SeçtikleriGündem

Müge Anlı ortaya çıkardı; 48 yaşındaki Nurettin’in 15 yaşındaki kız çocuğu ile arasındaki ilişki ne? Her şey canlı yayında oldu!

Yeni sezonunda kayıpların ve şüpheli ölümlerin ardına düşmeye devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bu sabah bir kaybın daha gizemini araladı. 15 yaşındaki kayıp genç kız Yasemin Salman’ın kaybını araştıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, kayıpta şüpheli olan Nurettin Arslan’ın gözaltına alındığını açıkladı.

AİLE, KIZLARINI NURETTİN ARSLAN’IN KAÇIRDIĞINI İDDİA ETTİ

Bir süredir 15 yaşındaki kayıp kızlarını aramak için Müge Anlı ile Tatlı Ser programına konuk olan kayıp kız Yasemin Salman’ın ailesi, kızlarının 48 yaşındaki Nurettin Arslan’ın yanında olduğunu iddia etmişti. Bu sabahki yayınında Nurettin Arslan’a ulaşan Müge Anlı, “Nurettin Bey, siz 48 kızımız 15 yaşında. Sizin bu kızla ne alakanız var arkadaşım?” sorusu ile olanları aydınlatmaya çalıştı. Ardından Nurettin Arslan’ın verdiği; “Daha önce birlikte çalışmıştık. Tanışıklığımız oradan geliyor” cevap ile tatmin olmayan Müge Anlı, sorularıyla şüpheli şahsı bir hayli terletti.

MÜGE ANLI, NURETTİN ARSLAN’I CANLI YAYINDA KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Canlı yayında genç kızın yerini bulmak için Nurettin Arslan’ın üzerine giden Müge Anlı, servis şoförü olduğu öğrenilen şahsa; “Peki senin servisinde ne arıyor bu kız?” diye sorunca; “Karakolluk olduk ailesiyle. Gittim ifade verdim. Kendileri de oradaydı, kız da. Kız, yurttan mı kaçmış ne? Ondan sonrası bende yok” şeklinde bir yanıt aldı. Aldığı yanıt üzerine sinirlenen Müge Anlı, “Görüştün görüştün şimdi haber alamıyor musun kızdan? Sana son kez soruyorum bu çocuk nerede? Sen bu kızla sevgili miydin değil miydin? Kızın evinin orada kedi gibi neden dolaşıyordun?” sorusuyla Nurettin Arslan’ı köşeye sıkıştırdı. Soruya karşılık, “Onun bir alacağı vardı ben o yüzden oradaydım. Ayrıca iddia edildiği gibi kızların üzerine araba sürmedim. Kızım gel şu paranı al dedim” diyerek, hakkındaki iddiaları reddetmeye çalışan Nurettin Arslan, Müge Anlı’nın ulaştığı fotoğraf sonrası, söyleyecek bir şey bulamadı.

FOTOĞRAF, SAVCILIĞI HAREKETE GEÇİRDİ

Müge Anlı’nın ekrana getirdiği fotoğrafta 15 yaşındaki Yasemin Salman’a arkadan sarılmış bir şekilde görüntülenen Nurettin Arslan, genç kızın ailesi ve Müge Anlı’nın tepkisinden kurtulamadı. Nurettin Arslan’a “Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıp da bu fotoğrafı çektiriyorsun. Sen elin çocuğunu nasıl kucağına alıp da bu fotoğrafı çektiriyorsun. Bir baba, bir amca bile kızını böyle kucağına almaz” diyerek tepki gösteren Müge Anlı, Nurettin Arslan’dan “Bu kötü niyetle çekilmiş bir fotoğraf değildir” cevabını alınca daha da sert çıktı. Müge Anlı’nın yayınladığı fotoğrafı ihbar kabul eden savcılık hemen harekete geçti. Nurettin Arslan’ı gözaltına alan polisler, canlı yayında şüpheli şahsı kelepçeleyerek, ifadeye götürdü.