EkonomiGündem

50 yaşından büyük kişiler başvurabilir: Aylık sadece 20 lira ödeyeceksiniz!

Emekliler için hazırlanan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom, 50 yaş ve üzeri emekli tüm vatandaşların kampanyadan yararlanabileceğini duyurdu. Fırsat kapsamında hazırlanan cazip tarifenin aylık ücreti yalnızca 20 TL olacak. İşte tüm detaylarıyla Türk Telekom emekli tarifesi…

Türk Telekom’un Emekli500 fırsatı ile her yöne 500 dakika, Türk Telekom mobil hatlarla sınırsız görüşme ve 1 GB internet sadece 20 TL oldu.

50 yaş ve üzeri müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmaya taahhüt vererek tarifeden 20 TL’den faydalanabiliyorlar. 50 yaş ve üzeri müşteriler ile Emekli 500 Tarifesine geçiş yaptıktan sonra tarifeye Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verebilirler. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için ‘SOZ 500’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekiyor.

KAMPANYA DETAYLARI

TT tarafından açıklanan diğer tüm detaylar ise şöyle oldu:

Tarifeye; tarifeye gelen, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşteriler taahhüt verebileceklerdir. Taahhütlü fiyatlar 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir. Taahhütlü aylık ücretten yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için ‘SOZ 500’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.