Editörün SeçtikleriEkonomiGenelGündem

Bu hafta Vakıfbank’a uğramayan kalmasın! Ödemeler resmen başladı: Başvuran herkes alacak!

Vakıfbank ödemeleri resmen başlattı! Bankaya giderek birebir başvuruda bulunan herkes ödemesini alabilecek! Vakıfbank, emekli maaşlarını buradan alan emeklilere ek ödeme yapacağını duyurdu. Bu kapsamda emekli maaşı için Vakıfbank’ı tercih edenler parasını alacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye Vakıflar Bankası arasında imzalanan anlaşma kapsamında sigortalı ve hak sahiplerine ilk bağlanan aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin ve Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında aylık alanlara promosyon ödemesi devam ediyor.

Halihazırda emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alan müşteriler ile birlikte maaşını buraya taşıyan emekli vatandaşlar 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesini teslim alabiliyorlar.

Vakıfbank Ödeme Tutarı 2022

Emekli maaşları:

1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL,
1.500 – 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,
2.500.-TL ve üzeri olanlara da 3 yıl için toplam 750.- TL para ödemesi yapılıyor.

Emeklilere Özel Diğer Ayrıcalıklar

VakıfBank ATM’lerinden günlük 5.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekim imkanı bulunuyor.

Maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dahil olmak üzere, yapılacak havale, EFT ve FAST (anlık ödeme) işlemlerinden masraf alınmıyor. Aracınızla otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlı HGS etiketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Öte yandan kredi kartlarından da aidat alınmıyor.