Editörün SeçtikleriGündem

Acun Ilıcalı, motosikletiyle trafik kazası geçirdi; gözler motosiklette olan diğer isme çevrildi! “Ucuz kurtulmuşlar, az daha…”

Trafik kazası geçirdiği öğrenilen Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı’nın sağlık durumuna ilişkin ilk bilgiler geldi. Acun Ilıcalı’nın kaza sonrası kolunda kırıklar tespit edildiği öğrenilirken, ünlü medya patronunun bir ameliyat geçireceği de açıklandı.

ACUN ILICALI, TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Dün akşam saat 17.30 sıralarında Sarıyer Kemerburgaz Caddesi’nde motosikleti ile seyir halinde iken bir trafik kazasına karışan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Recep K. idaresindeki hafif ticari araç ile çarpıştı. Döneceği istikameti kaçırıp sola doğru manevra yaptığı sırada motosikleti fark etmeyen Recep K.’nin çarptığı motosiklette Acun Ilıcalı ile birlikte ünlü ismin büyük kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun’un da olduğu öğrenildi.

KAZA SONRASI ACUN ILICALI, HASTANEYE KALDIRILDI

Yaşanılan kaza sonrasında kazada hafif şekilde yaralandığı öğrenilen Acun Ilıcalı’nın kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ile birlikte ünlü medya patronu da hastaneye kaldırıldı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan baba kızın, özel bir hastaneye götürüldüğü bilgisi alındı. Acun Ilıcalı ile kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun müşahede altında götürüldüğü hastanede tutulurken; baba ile kızına çarpan sürücü Recep K. ise polis ekipleri tarafından alkol muayenesi için emniyete götürüldü. Yapılan testler sonucu, Recep K.’nin alkolsüz olduğunun tespit edildiği öğrenildi.

ACUN ILICALI, KAZA SONRASI AMELİYATA ALINACAK

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın dün geçirdiği kazaya ilişkin en net bilgi, sahibi olduğu futbol takımı Hull City yönetiminden geldi. Resmi sosyal medya hesaplarından Acun Ilıcalı hakkında bir geçmiş olsun mesajı yayınlayan Hull City, yayınladığı mesajda; “Kazada kolunda kırık olan Acun, salı günü ameliyat olacak. Acun’a ameliyatının hayırlı olmasını ve acil şifalar diliyorum” bilgilerine yer vererek, ünlü ismin kaza sonrasında kırıklara sahip olduğunu ve bu kırıklar nedeniyle de bugün ameliyata alınacağını açıklamış oldu. Acun Ilıcalı veya ailesinden ise, henüz konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmedi.