EkonomiGenel

Kart sahiplerine flaş duyuru yapıldı: 200 TL verilecek! Bu ayın sonuna kadar…

Kart sahiplerine flaş duyuru yapıldı! Hediye edilecek. 16-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Cardfinans kredi kartınız ile morhipo.com’dan QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinize anlaşmalı QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli 200 TL ParaPuan kazanacaksınız. İşte detaylar…

CardFinans bireysel kredi kartınızla ParaPuan kampanyasına katılmak için 16-30 Eylül 2022 tarihleri arasında “MORHIPO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek ya da alışveriş öncesinde QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/Hemen Katıl adımından kampanyaya katılarak kayıt olunacak.

KAMPANYA DETAYLARI

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 200 TL ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 04 Ekim 2022’de yüklenecek olup 06 Kasım’a kadar online hariç QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde ve değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Kullanılmayan ParaPuan 07 Kasım 2022’de geri alınacaktır.

Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler, enpara kartlar ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.