Ekonomi

Yapı Kredi fatura kampanyasını duyurdu: Talimat verene 150 TL hediye!

Temmuz ayı itibariyle bankaların emekli maaş müşterilerine yönelik sunduğu promosyon ödemeleri, özellikle de özel bankalar arasındaki rekabeti hızlandırdı. Öte yandan son günlerde emekli maaş promosyonuna ek olarak kurum çalışanlarına ödenen maaş ödemelerinde de yüksek limitler ortaya çıkmaya başladı ve bankalar da müşterilerine en cazip teklifleri sunarak dikkatleri çekti. Bu noktada bir cazip teklif de Yapı Kredi’den geldi.

Yapı Kredi, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine 150 TL’ye varan ödüller sunuyor. Söz konusu kampanya dahilinde Yapı Kredi, “Otomatik ödeme talimatı ver hem fatura takibinden kurtul hem de 150 TL’ye varan puan kazan” sloganını kullanıyor. Böylece kampanya ile Yapı Kredi müşterileri otomatik fatura ödeme talimatı vererek kazanç elde edebiliyor. İşte detaylar…

YAPI KREDİ’DEN FATURA ÖDEME TALİMATINA 150 TL HEDİYE!

Yapı Kredi, 11 Eylül – 10 Ekim 2022 tarihleri arasında müşterilerinin vereceği ilk yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye ediyor. Ayrıca Yapı Kredi, söz konusu kampanya dahilinde talimatlarını kredi kartından verenlere her yeni talimat için ekstra 10 TL ve toplamda 50 TL ekstra puan hediye ediyor. Böylece Yapı Kredi, şartlara uygun şekilde otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 150 TL’ye varan puan kazanma fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi müşterileri, ilgili kampanyadan yararlanmak ve otomatik fatura ödeme talimatı vermek ve bunun yanında diğer bankacılık işlemlerini de bankaya gitmeden halletmek için Yapı Kredi Mobil uygulamasını kullanabiliyor. Ayrıca isteyenler Bireysel İnternet Şubesi üzerinden de ödeme talimatı verebiliyor.

KAMPANYADA TALİMATLARA NE KADAR HEDİYE SUNULUYOR?

Kampanya dahilinde ilk yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL ve 5 yeni talimat için 100 TL puan veriliyor.  Kampanya kapsamında talimatlar kredi kartı ile verilirse her talimat için ekstra 10 TL ve toplamda 50 TL ekstra puan hediye ediliyor.