EkonomiGenel

Benzin, motorin, LPG alımları için beklenen müjde verildi: Sadece başvuranlar yararlanabilecek! 8 gün süresi kaldı

Benzin, motorin, LPG alımları için beklenen müjde verildi! Sadece başvuranlar kazanabilecek. Yakıt alımlarınız sonucu hediye akaryakıt puan kazanacaksınız. Kampanyaya katılım için son gün ise 30 Eylül olarak duyuruldu. Opet’ten alışveriş yapan herkesin kazanabileceği açıklandı. İşte detaylar…

Opet Worldcard ile her ay Opet istasyonlarından tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınızda anında 5 TLolmak üzere toplamda 25 TL Opet istasyonlarında harcanabilir Opet Puan hediyesi kazanacaksınız!

Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz. Ancak katılım için bazı koşullar bulunuyor. Bunlar;

Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz. Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN VE OLMAYAN İŞLEMLER

Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.
Chippin uygulaması üzerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Opet’ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard’ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı veya diğer Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamayacaktır.

Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard’a çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki Worldpuan’lar Opet Worldcard’ınıza aktarılacaktır. Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır. Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.