Editörün SeçtikleriGündem

Korkutan trafik kazasında yeni gelişme: “Talihsiz bir kaza yaşadık!” Acun Ilıcalı, taburcu oldu, ilk açıklamayı da kendisi yaptı! Meğer…

Motosikleti ile birlikte İstanbul ilin Sarıyer ilçesine bağlı olan Kemerburgaz Caddesi’nde ters yönde seyreden bir hafif ticari aracın motosikletine çarpması üzerine yararlanan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, o esnada yanında bulunan büyük kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ile birlikte yararlanmıştı. Ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılan Acun Ilıcalı ve İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun’un hemen müşahede altına alındığı öğrenilmişti. İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun’un yaralarının hafif olduğu açıklanırken, Acun Ilıcalı’nın sağlık durumuna ilişkin ilk resmi açıklama dün akşam saatlerinde geldi.

ACUN ILICALI DÜN AKŞAM TABURCU OLDU

Yaklaşık üç gün boyunca kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun ile birlikte kaldırıldığı hastanede tedavi gören Acun Ilıcalı, dün akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Acun Ilıcalı’nın kaza sonrası kolunda yaşanan kırıktan dolayı, koluna platin takıldığı öğrenilirken; ünlü medya patronunun hastaneden ayakta çıkması ve morali iyi bir şekilde kameralara yansıması dikkat çekti. Acun Ilıcalı’nın kolunun sargıda olması ise, dikkat çeken bir başka detay oldu.

ACUN ILICALI’DAN HASTANE ÖNÜNDE BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ

Kolu için ameliyata gireceği sahibi olduğu Hull City isimli spor kulübünden yapılan açıklama ile ortaya çıkan Acun Ilıcalı, taburcu olduğu esnada kendisini bekleyen basın mensuplarına gerekli açıklamayı gerçekleştirdi. Hastane önünde konuşan Acun Ilıcalı, kazaya ilişkin; “Maalesef dönülmez yoldan dönmeye çalışan bir vatandaşın bizi kaldırıma sıkıştırması sonucunda kızımla beraber talihsiz bir kaza yaşadık. Vatandaşımızdan da şikayetçi olmadım, sonuçta hepimiz hata yapıyoruz, kaza, hata insana mahsus. Tabi biraz hırpaladı, kalın bir kemikti kırılan. Hastanedeki herkes sağ olsun çok güzel ilgilendi. Bunun dışında arayıp soran yüzlerce dostuma çok teşekkür ederim, böyle olaylarda insanın sevildiğini hissetmesi acıyı biraz olsun gideriyor” sözlerini kullandı. Ardından aracına binen Acun Ilıcalı, taburcu olduğu hastaneden ayrıldı.