Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Cüzdanında banka kartı olanlara duyuru yapıldı! 1.000 TL verilecek: Herkes başvursun

Akbank kart sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Akbank tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Akbank tarafından başlatılan kampanyada 1000 TL’ye kadar verileceği aktarıldı. Kampanyanın ayrıntıları belli olurken müşterileri de duyuruldu. Akbank’tan alınan bilgilere göre, banka müşterisi yakını Akbank kredi kartıyla harcama yaparsa 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her yakını için 100 TL, toplam 1.000 TL chip-para kazanılacağı ifade edildi.

1000 TL KAZANILACAK

Akbank tarafından yapılan duyuruda Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapmaları ve/veya Akbank FAV’lı olmaları durumunda chip-para kazanılacağı belirtildi ve kampanyadan Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapıp sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yaptıranlar ve/veya Akbank FAV’lı yapanlar yararlanabileceği vurgulandı.

Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapan her tanıdığı için 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her tanıdığı için 100 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabileceği belirtilen duyuruda 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin koşulları sağlamasından ilave chip-para kazanamayacağı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.

Kampanya kodu oluşturabilmek için müşterinin mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekir. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteri, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabilir.

SMS İLE BİLGİ VERİLECEK

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet koduyla Akbanklı olan yakını Kredi Kartıyla ilk alışverişini yaptığı an ve/veya Akbank FAV’lı olduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir.