Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Yüksek maaş verilecek! Çarşı ve mahalle bekçi alımları başladı! Vardiyalı çalışabilecekler işe alınacak

Bekçi olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Gelen bir son dakika haberine göre İŞKUR üzerinden Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlara ilişkin başvuruların 18-55 yaş için başladığı belirtildi. Alımların şu an için belirli illerde olacağı açıklanırken, başvuru şartları da belli oldu.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü müjdeli haberi verdi. Ancak alımlar şu an için sadece özel sektör için yapılacağı ifade edildi. Kamu kurumlarının bekçi alımları da yine İŞKUR üzerinden adaylar için paylaşılmaya devam ediliyor.

BEKÇİ ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

Aranan genel şartlar ise şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU AYRINTILARI

Bekçi alımı hakkında detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşılabileceği belirtilirken açılan sayfada ilanın içine girerek e-Devlet ile giriş kısmından e-Devlet şifresi giriş yaparak başvuru yapılabileceği paylaşılarak başvuru yapacak olanlarda bazı şartlar arandığı aktarıldı. Haiz olmayanların ise başvurusunun kabul edilmeyeceği vurgulandı.

BEKÇİ İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda alımların şu şekilde olacağı ifade edildi:

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN