Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

T.C. sonu 0,2,4,6,8 olanlara müjde! 8.000 TL para verilecek: Hemen alın…

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirip, onay alamadıkları, kredi kampanyaları, tekrardan güncellendiği paylaşıldı. Vatandaşların hesabına bu paraların yatacağı belirtilerek başvuru yapanların anında alabileceği bildirildi. Bu kampanyaların özel bankalar üzerinden başlatıldığı vurgulandı. Yapı Kredi Bankası Akbank, QNB Finansbank üzerinden başlatılan bu kampanyalarda dileyen vatandaşlar mobil uygulama veya şubeler üzerinden başvurularını yapabilecek.

SMS İLE BAŞVURU YAPILABİLİR

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvurularını cep telefonları üzerinden SMS atarak yapmak istiyorlarsa, ücretli bir mesaj atarak başvuru yapabilecek. Vatandaşlar bankaların mobil uygulamaları üzerinden de başvuru yapabilecek. Bunun yanı sıra bankaların şubeleri üzerinden de bu kampanyalara katılım sağlanabilir.

ŞUBELER VE UYGULAMA ÜZERİNDEN YAPILACAK

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kimlik numaraların banka tarafından belirtilen numaraya SMS göndererek başvurabilecek. Ayrıca şubeler üzerinden de başvuru yapılabilir.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar ise Akbank, hesapları olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulamalarına giriş yapabilir ve buradan, dilediği zaman ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

36 AY VADE İMKANI VAR

Söz konusu bu paralar ise 36 ay vade ile alınabilecek. Ayrıca bazı bankalardaki kampanyalara göre 3 ay geri ödemesiz dönem olduğu ifade edildi.