Editörün SeçtikleriGündem

Serdar Ortaç’tan bomba gibi aldatma itirafı Doğu Demirkol ile Alelade Show programında geldi! “Yok böyle bir olay!”

Star TV ekranlarından yayınlanan Doğu Demirkol ile Alelade Show programının ikinci bölümü geçtiğimiz gün seyirci karşısına çıktı. Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı Doğu Demirkol ile Alelade Show programının ikinci bölüm konukları ise; rapçi Norm Ender ile şarkıcılar Simge Sağın ve Serdar Ortaç oldu. Ünlü isimlerin hayatlarına dair ilginç bilgilerin de ortaya döküldüğü Doğu Demirkol ile Alelade Show programında en büyük itiraf ise, pop müziğin güçlü sesi Serdar Ortaç’tan geldi.

DOĞU DEMİRKOL, SERDAR ORTAÇ’A SORDU: ‘HİÇ ALDATILDIN MI?’

Ekranların yeni eğlence programı olan Doğu Demirkol ile Alelade Show programının bu haftaki konuğu olan Serdar Ortaç, Doğu Demirkol’un terletici sorularıyla karşı karşıya kaldı. Programın ‘Hazır Cevap’ kısmında kendisine yöneltilen ‘Hiç aldatıldın mı?’ sorusu karşısında şaşıran Serdar Ortaç, anılarında yolculuk etti. Serdar Ortaç’ın soruya verdiği; “Bir Litvanyalı sevgilim olmuştu evlenmeden önce. Uyuduk uyandık, yatağın altında şişlik fark ettim. Kız banyoya indi. Yedinci ayımız olmuş ilişkide. Deli gibi aşığım kıza. Yatağın şiltesini bir kaldırdım bir tane günlük. Kız günlük tutuyormuş. Günlüğü açtım Litvanca yazıyor bir şeyler. Dedim ki ‘Şunları bir tercüme ettirsem mi?’ Günlüğün fotoğrafını çektim ertesi gün tercüman buldum. Yazıları tercüme ettirdim” ifadeleri yer aldı. Ardından anısını anlatmaya devam eden Serdar Ortaç, aldatılmaktan daha da beter hissettiğini vurguladı.

SERDAR ORTAÇ, “ALDATMADAN DA BERBAT”

Soruya verdiği cevabın devamında ünlü popçu Serdar Ortaç; “Defterin üçüncü sayfada ‘Benim burada ne işim var? Evimden gelip Türkiye’de ne yapıyorum? Bu herifle neden 6 aydır buradayım? Allah’ım bana yardım et’ yazıyordu. Bu aldatılmaktan daha kötü. Yüzüme söyle, kalma benimle, defol git nereye gidiyorsan. Ama bunu yazma. Aldatıldığımı sanmıyorum. Bu durum aldatmadan da berbat. ‘Benim burada ne işim var?’ diyor kız. 7 aydır koynumdasın. Kıza öyle bir aşığım ki bunları hiç düşünmedim?” dedi.