Gündem

Umut Akyürek, 16 yaşındaki halini paylaştı; Ferdi Tayfur’dan bahsetmeği ihmal etmedi! Meğer Ferdi Tayfur, Umut Akyürek için…

1990 yılında TRT’nin Amatör Ses Yarışması’nda 3. Olduktan sonra tanınmaya başlanan Türk sanat müziği ve TRT sanatçısı Umut Akyürek, son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile ünlüler dünyasının en çok konuşulanları arasına adını yazdırmaya başladı. Geçtiğimiz gün bir paylaşım daha gerçekleştiren Umut Akyürek, paylaştığı fotoğraf ile takipçilerini geçmişe götürdü. Öte yandan Umut Akyürek’in fotoğrafının altına düştüğü notta yer alan Ferdi Tayfur detayı bir hayli dikkat çekti.

UMUT AKYÜREK, INSTAGRAM’DAN GENÇLİK YILLARINI PAYLAŞTI

Instagram hesabından sık sık paylaşım gerçekleştiren Türk sanat müziği sanatçısı Umut Akyürek, bu kez gençlik fotoğrafını paylaştı. 49 yaşında olan ve şimdilerde sık sık ‘estetik’ yaptırdığı iddialı ile gündeme gelen Umut Akyürek, o halleriyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Özellikle dolgun dudakları ile dikkat çeken Umut Akyürek, 16 yaşındaki hallerini paylaşarak, o yıllarda Ferdi Tayfur’un kendisine nasıl seslendiğini de açıkladı. Fotoğrafın altına Ferdi Tayfur ile yaşadığı anıyı da not olarak düşen Umut Akyürek, fotoğrafı; “Kaşlara özgürlük yaş 16! Burun eğri dudak asimetrik hâlâ da öyle gerçi. Sophia Loren’e benzetenler olmuş evet o zamanlar çok söylerlerdi hatta Ferdi Abi, Ferdi Tayfur beni görünce yerli Sophia Loren demişti” notuyla paylaştı.

NAGİHAN KARADERE, UMUT AKYÜREK’İN GENÇLİĞİNE HAYRAN KALDI

Gençlik yıllarını paylaştığı kareler ile binlerce sosyal medya kullanıcılarından beğeni ve yorum alan Umut Akyürek, Survivor yarışmacısı ve milli sporcu Nagihan Karadere’den de övgü dolu sözler aldı. Nagihan Karadere, Umut Akyürek’in fotoğrafının altına; “Bence inanılmaz derecede güzel” yorumunu bıraktı. Övgü dolu sözlerin ardından geçmişe ait bir fotoğraf daha paylaşan Umut Akyürek, bu kez fotoğrafın altına düştüğü notta ise; “Valla Paris’te yolda durdurup modellik teklif etmişlerdi 52 kiloydum” notunu kullandı. Umut Akyürek’in yeni pozu da binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından beğenildi.