Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ve sonunda beklenen oldu! Araç sahiplerine bayram ettiren haber: Benzin mazot ve LPG’ye indirim! Sadece 3 gün kaldı

Ziraat Bankası duyurdu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlar kapsamında yeni kampanya başlatıldığı belirtildi. Bu kampanyaya katılanlara 75 TL puan verileceği bildirildi. Bu noktada kazanılan bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutar üzerinden 75 TL indirim yapılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA PUANLI İNDİRİM

Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Kampanya 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyurunun devamında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabildiği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

HEMEN PARANIZI ALIN

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.