Editörün SeçtikleriGündem

Prestij Meselesi sete çıktı; ünlü isimlerden yorumlar arka arkaya geldi! MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya bile yorum yaptı! Meğer kadroda…

2023 yılında vizyona girmesi beklenen ve Mahsun Kırmızıgül’ü yeniden setlere döndüren Prestij Meselesi’nin çekimleri başladı. Setin ilk gününden Engin Hepileri, ‘Heyecanlıyım’ mesajı verirken; filme dahil olduğu geçtiğimiz gün öğrenilen Survivor eski yarışmacılarından Barış Murat Yağcı ise, “Start verdik” dedi.

MAHSUN KIRMIZIGÜL, ‘PRESTİJ MESELESİ’ FİLMİNİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Kendi sosyal medya hesabından 1 Eylül 2022 tarihinde; “Bazı insanlar ölmezler. Hilmi abim, yanımızda olmasan da, sen hep bizimlesin. Ne zorlu günlerden geçtik. Seninle yola çıkışımızın gerçek hikayesini yazdım. Öyle bir film yapacağız ki sonsuza kadar yaşayacaksın. Hilmi Topaloglu. Saygı ve minnetle” notuyla Hilmi Topaloğlu ile çekilen fotoğrafını paylaşan Mahsun Kırmızıgül, ünlü ismin ölümünün 19’uncu yılında ‘Prestij Meselesi’ filminin sinyallerini

ENGİN HEPİLERİ, “ÇOK BENZİYORMUŞUM HİLMİ ABİ’YE” DEDİ

Ünlü müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun sahibi olduğu Prestij Müzik’in kuruluşun yıllarına ışık tutacak, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi sete çıkmaya başladı. Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i Eser Yenenler’in canlandıracağı bilinirken; Hilmi Topaloğlu’nu canlandıracak isim ise, Engin Hepileri oldu. Setin ilk gününden açıklama yapan ünlü oyuncu, yeni rolü için; “Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat hikayesi. Müthiş anılar ve gerçek hikayeler var. Çok benziyormuşum Hilmi Abi’ye, yeni fark ettim. Çok mutluyum bu projede yer aldığım için” ifadelerini kullandı.

PRESTİJ MESELESİ FİLMİNE BİR TRANSFER DE SURVİVOR’DAN GELDİ

Oyuncu Barış Murat Yağcı, daha önce katıldığı Survivor yarışmaları ile hafızalara kazınmıştı. Son olarak Survivor All Star 2022 yarışında da yarışan Barış Murat Yağcı, Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmine dahil olan son isim oldu. Dün Prestij Meselesi filminin setinden paylaşım gerçekleştiren 31 yaşındaki Barış Murat Yağcı, paylaşımının altında; “Prestij Meselesi filmi için start verdik” notunu düştü. Setin ilk gününden paylaşım yapan Barış Murat Yağcı’ya oyuncu Eser Eyüboğlu, sosyal medya fenomenleri Halil Söyletmez ve Ecenaz Üçer’in yanı sıra Merve Aydın ve Adem Kılıçcı başta olmak üzere pek çok Survivor eski yarışmacıların da tebrik mesajı geldi. Öte yandan Barış Murat Yağcı’yı tebrik eden isimlerden biri de MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya oldu. Ünlü şef, Barış Murat Yağcı’nın fotoğrafının altına; “Kardeşim başarılar dilerim” mesajını yazdıktan sonra, nazar boncuğu emojisi koymayı da ihmal etmedi.