Editörün Seçtikleriİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Huzurevlerine kamu işçisi alımı başladı: En az ilkokul mezunu 45 yaş altı başvurabilecek

İş arayanlar için flaş bir gelişme yaşandı. Huzurevlerine kamu işçisi alımı başladı. En az ilkokul mezunu ve 45 yaş altı vatandaşların başvurabileceği personel alımları duyuruldu. Alımlara başvurular İŞKUR üzerinden online bir şekilde yapılacak. Çeşitli unvanlar üzerinden yapılacak olan personel alımında detaylar resmen belli oldu. İşte merak edilenler..

Huzurevlerine kamu işçisi alımı başladı. En az ilkokul mezunu sağlık personeli, kamu işçisi, memur ve personel alımı yapılacak. Yayımlanan son ilana göre personeli, personel, kamu işçi ve memur alımı yapıyor. İlana göre 5 hemşire, 3 temizlik görevlisi alımı, 20 hasta ve yaşlı bakım elemanı, 1 danışma memuru, 3 sosyal hizmet uzmanı ve 2 aşçı alımı ile beraber toplamda 34 personel alımı yapılacak.

HEMŞİRE PERSONEL ALIM ŞARTLARI

25 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak, Hemşirelik, ATT ya da paramedik bölümlerinden mezun olup anakarada ikamet ediyor olmak, Huzurevi ve bakım evlerinde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI ALIM ŞARTLARI

Hasta ve Yaşlı bireylerin yaşam akışlarında kendilerine yardımcı olmak, kişisel alanlarının temizliği ile ilgilenebiliyor olmak, Öz bakım sağlayabilmek, güler yüzlü, sabırlı olmak. Liselerin hasta yaşlı bakım bölümü çocuk gelişimi hemşire yardımcılığı bölümü sağlık bakım teknisyenliği evde bakım teknisyenliği bölümlerinden mezun olmak.

SOSYAL HİZMET UZMANI ALIM ŞARTLARI

Yaşlı bakım rehabilitasyon merkezinde iletişimi ve diksiyonu düzgün olarak çalışabilmek. Tecrübeli ofis programlarını kullanabilmek.

AŞÇI ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

Bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilmek üzere temizliğe önem veren aşçı alımı yapılacak.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

En az ilköğretim mezunu olmak, Ankara’da ikamet ediyor olmak ve 25 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlara başvuruların İŞKUR üzerinden online bir şekilde yapılacağı belirtildi. Başvurmak isteyenlerin kayıtlı işsiz olması gerektiği ifade edildi. Aşağıdaki link üzerinden arama kısmına huzurevi yazarak, huzurevi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İLANLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN