Gündem

Ziraat Bankası’nda hala 400 bin TL’nin altında araçlar var; fiyatlar sadece 120, 130 ve 220 bin TL!

Son zamanlarda otomotiv sektöründe hızla yükselen maliyetler nedeniyle artan fiyatlar, vatandaşların icradan satılan araçlara yönelmesine neden oldu. İcralık araç konusunda çok derecede alternatif sağlayan Ziraat Bankası, bugün itibariyle üç adet Ford marka aracı uygun fiyatlarla ihaleye başlattı.

ZİRAAT BANKASI, İSTANBUL’DAKİ FORD İÇİN 120 BİN TL İSTEDİ

İcradan satışa çıkardığı araçları piyasa değerinin altında bedeller ile ihaleye başlatmasıyla dikkat çeken Ziraat Bankası, bu ay itibariyle uygun fiyatlı olarak ihaleye açtığı üç adet Ford marka araçtan birini İstanbul ilinden satışa çıkardı. Satışa çıkardığı bu aracın plakasını kamuoyuna “06 FC 2117” olarak bildiren Ziraat Bankası, aracın 2013 model bir adet Ford Tourneo Connect olduğunu belirtti. Bu araç için belirlediği ihale başlangıç bedelini de açıklayan Ziraat Bankası, bu bedeli 120 bin TL olarak duyurdu.

ZİRAAT BANKASI, HATAY’DAKİ FORD İÇİN 132 BİN TL İSTEDİ

Farklı illerden satışa koyduğu uygun fiyatlı Ford marka araçlar hakkında bilgi veren Ziraat Bankası, bu araçlardan ikincisini satışa Hatay ilinden koyduğunu açıkladı. Hatay ilinden satılacak olan Ford marka aracın plakasını kamuoyu ile paylaşan Ziraat Bankası, aracın plakasının “06 FB 5347” olduğunu yayınladığı duyuru detayına ekledi. Aracın 2013 model bir adet Ford Transit Connect olduğunu belirten Ziraat Bankası, bu araç için belirlediği ihale başlangıç bedelini 132 bin TL belirledi.

ZİRAAT BANKASI, ZONGULDAK’TAKİ FORD İÇİN 220 BİN TL İSTEDİ

Bu ay itibariyle ihaleye açtığı son Ford marka araç hakkında da kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendiren Ziraat Bankası, aracın satışa Zonguldak ilinden konduğunu açıkladı. Bu aracın plakasını “06 FJ 7966” olarak kamuoyuna bildiren Ziraat Bankası, aracın model detayını ise 2014 model Ford Transit Connect olarak duyuru detayına ekledi. Bu araç için de oldukça uygun bir ihale başlangıç bedeli belirlemiş olan Ziraat Bankası, aracın ihalesinin 220 bin TL’den başladığını duyurdu.