Ekonomi

Akbank’ın yüzde 0,99 faizle 15 bin TL kredi kampanyasında son 1 gün!

Yıllardır Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, bankacılık hizmet ve ürünlerinde avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Müşterilerine yönelik sunduğu kampanyalar ile cazip teklifler hazırlayan Akbank, mobil üzerinden müşterisi olanlara düşük faizle kredi imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar ve ihtiyacını karşılamak için nakit arayışında olanlara Akbank, 15 bin TL’ye kadar düşük faizle kredi sağlıyor.

Akbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Akbank Mobil üzerinden uygun adımları takip ederek Akbank müşterisi olması gerekiyor. Adımları takip eden ve şartlara uyum sağlayanlar, Akbank’ın sunduğu yüzde 0,99 faiz oranlı 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabiliyor. Söz konusu kampanya 30 Eylül 2022 itibariyle sona eriyor. İşte detaylar…

AKBANK’TAN YÜZDE 0,99 FAİZ ORANI İLE 15 BİN TL KREDİ

Akbank, acil nakit ihtiyacını karşılamak adına nakit arayışında olanlara cazip bir teklif hazırladı. Akbank tarafından sunulan kampanya kapsamında, Akbank Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlara yüzde 0,99 faiz oranı ile 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuluyor. 2 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip, “Akbanklı olmak istiyorum” adımlarını izleyerek, yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterisi edinimi sürecini tamamlayan Akbanklı müşteriler, söz konusu kampanyadan yararlanabiliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Akbank’ın sunduğu kampanyada Akbanklı Ol sürecinin tamamlanmasından sonra kredi başvuruları Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Daha önceden Akbank müşterisi olanlar, tanımlanan kredi kampanyasından yararlanamıyor. Krediden yararlanabilen Akbank müşterileri, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0,99 faizli ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyor.

Kurye sürecinin tamamlanmasını bekleyecek olan müşteriler de belge işlemleri tamamlandıktan sonra evraklar bankaya ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde Akbank Mobil üzerinden başvuruda bulunabiliyor.

Söz konusu kampanyada sunulan kredide minimum tutar 1.000 TL ve maksimum tutar 15.000 TL olarak belirlenirken, azami vade süresi de 12 ay olarak belirleniyor.