Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

2.500 TL ve üzeri maaş alan emeklilere müjde: 6 bin TL + 2 bin TL verilecek! Yarın son gün

Emekliler son 2 ayı banka promosyonunu araştırarak geçirdi. Özellikle özel bankalar peş peşe açıklama yaparak, emeklileri kendi bünyesine katmak için ödemelerini artırdı. Garanti Bankası’ndan da flaş bir açıklama geldi. 2 bin 500 TL ve üzeri maaş alan emeklilere müjdeli haber geldi. Yarın son gün olduğu açıklanan kampanyanın detayları haberimizde..

Çalışırken Garanti Bankası’ndan maaş alanlar, emekli olduklarında 3 yıl boyunca maaşlarını bankadan alma sözü vermeleri halinde maaş promosyonu alacak. İşte detaylar şu şekilde:

3 YIL SÖZ VERMELERİ GEREKİYOR

Temmuz ayı ara zam kararı açıklandıktan sonra bankalar da promosyon ödemelerinde artışa gitti. Her geçen gün yeni emekli kampanyaları peş peşe gelmeye başladı. Maaşını çalıştığı zaman Garanti Bankası’ndan alan vatandaşlar, emekli olmaları durumunda maaşlarını bankada 3 yıl boyunca tutma sözünü vermeleri halinde Maaş promosyonu alıyor.

GARANTİ BANKASI’NIN O AÇIKLAMASI

“Emeklilerimize maaş promosyon ödemesi çalışmalarımızı tamamladık. 20 Eylül tarihi itibariyle siz de en yakın şubemize giderek promosyon işlemlerimizi başlatabilirsiniz. 20 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan almayı taahhüt edeceklere

1 aylık net maaşı 1500 TL’ye kadar olan vatandaşlara 4.000 TL,

1500 TL ile 2500 TL arasında maaş alınması durumunda 5.000 TL,

2.500 TL ve üzerinde olunması durumunda 6000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılır.

Söz konusu bu promosyon rakamlarını ek bir şekilde 20 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında ilk defa Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu onaylananlar ya da halihazırda bankada Bonus kredi kartı olanlar, kartları ile 31 Ekim 2022 tarihine kadar toplamda 500 TL tutarında harcama yapmak suretiyle bu kampanyaya dahil olunmaları halinde iki otomatik fatura için 31 Ekim 2022’ye kadar faturaların bağlı olduğu vadesi TL ile kredi kartından en az bir defa tahsilat yapılması koşulu ile 1500 TL tutarında Bonus kazanacaklardır.