Editörün SeçtikleriGündem

Hayranları bu haberi bekliyordu; Gülse Birsel, sonuna müjdeyi verdi! Yılbaşı Gecesi filmi geliyor! Üstelik kadroda yok yok…

Ekranlarından yayınlanan ‘Avrupa Yakası’, ‘Yalan Dünya’, ‘Jet Sosyete’ gibi yapımlara imza atan oyuncu ve senarist Gülse Birsel, sinemaya verdiği araya noktayı koydu. Yeni yıl öncesinde hayranlarıyla Yılbaşı Gecesi filmini buluşturmak için hazırlıklara başladığı öğrenilen Gülse Birsel, filmin setinden ilk görüntüleri paylaştı. Gülse Birsel’in paylaşımının ardından merak ile beklenilen Yılbaşı Gecesi filminin oyuncu kadrosu da ortaya çıkmış oldu.

GÜLSE BİRSEL’İN YENİ ESERİ YILBAŞI GECESİ FİLMİ

Uzun bir aranın ardından hayranlarının karşısına yine çok ses getirecek bir proje ile çıkacağı tahmin edilen Gülse Birsel, projeyi açıkladı. BKM yapım imzası ile seyirci karşısına çıkacak olan Yılbaşı Gecesi filminin senaryosunu Gülse Birsel kaleme alırken; filmin rejisörlüğünü Ozan Açıktan üstlendi. Seyirciyi komedi tufanına boğacak olan Yılbaşı Gecesi filminin Disney Plus isimli dijital yayın platformundan yeni yıl öncesinde yayınlanacağı öğrenildi. Filmi hayranlarıyla paylaşan ilk isim ise, Gülse Birsel oldu. Gülse Birsel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımın altına; “Hiç tanımadığınız site komşularınızı aniden yılbaşı akşamına davet etmek. Nasıl fikir? Pisti boşaltalım, filmimiz geliyor. Yılbaşı Gecesi Disney+’ta olacak” notunu düşerek, müjdeli haberi verdi.

YILBAŞI GECESİ FİLMİNİN KADROSU ZENGİN

Pandemi nedeniyle sevdikleriyle çok uzun süredir ayrı kalan bir kadının yılbaşında uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle hiç tanımadığı komşuları yiyeceği yılbaşı yemeğini atlatan bir komedi hikayesine dayandığı öğrenilen Yılbaşı Gecesi filminin zengin oyuncu kadrosunda ise; Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör isimlerinin yer aldığı öğrenildi.