Editörün SeçtikleriGündem

Hande Erçel’in eniştesi paylaştı; herkes şok geçirdi! “Bir daha ailemize ait video ve görselleri kullanarak…” Neler oluyor? 

Geçtiğimiz haftalarda ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programının yorumcusu Arto’nun dile getirmesiyle birlikte gündeme gelen ünlü oyuncu Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’nin kansere yakalandığı iddiası, kısa süre içerisinde sosyal medyada herkesin konuştuğu bir konu haline gelmişti. Sosyal medya paylaşımlarının aileyi rahatsız edecek boyuta ulaşmasının ardından Aylin Mavi’nin babası, Hande Erçel’in eniştesi Caner Yıldırım’dan açıklama geldi.

AYLİN MAVİ’NİN SAĞLIK DURUMU HAKKINDAKİ İLK AÇIKLAMA ANNE GAMZE ERÇEL’DEN GELMİŞTİ

Hande Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi’nin kanser olduğu iddiasının ortaya atılmasının ardından pek çok haberin ortada dolanmaya başlamasına bir son vermek adına açıklama gerçekleştiren Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, iddiaları doğrulamış ve tedavi sürecine girdiklerini duyurmuştu. Konuyla ilgili açıklamasında aile olarak iyi olduklarını da belirten Gamze Erçel, “Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz… İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi’de gayet iyi” ifadelerine yer vermişti. Ancak, Gamze Erçel’in konu hakkındaki açıklamaları, sosyal medya kullanıcılarının yaptığı paylaşımları durduramadı.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI AYLİN MAVİ’NİN BABASI CANER YILDIRIM’I HAREKETE GEÇİRDİ

Sosyal medya kullanıcılarının Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi hakkında yaptığı paylaşımlar, küçük kızın babasını harekete geçirdi. Paylaşımlardan rahatsız olduğunu belirten Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım, bugün sosyal medya hesabından bir açıklama gerçekleştirdi. Açıklamada bu tarz paylaşımları görmek istemediklerini belirten Caner Yıldırım, “Bir daha ailemize ait video ve görselleri kullanarak hassas bir konu olan sağlık durumu üzerinden dramatik cümle, müzik ve editlerle kamuoyunun dikkatini çekecek videolar ve görseller ile takipçi kazanmak adına paylaşım yapan magazin sayfaları hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Bu tarz paylaşım yapan sayfaları bize DM’den göndermeyin ve itibar etmeyin. Basın engeli ve edin şikayeti geçin” ifadelerini kullandı.