Editörün SeçtikleriGündem

Berk Oktay’ın eski eşi Avukat Merve Şarapçıoğlu’ndan ilginç paylaşım; ‘Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla!’ Meğer…

Bir süre önce ikinci kez nikah masasına oturmuş olan ünlü oyuncu Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu’ndan gönderme içeren bir paylaşım geldi. Yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaşan Merve Şarapçıoğlu, fotoğrafın altına düştüğü not ile akıllara Berk Oktay’a gönderme yaptığını getirdi.

BERK OKTAY İLE BOŞANMALARI OLAYLI OLMUŞTU

Bir Küçük Gün Işığı isimli dizi ile bu sezon da seyirci karşısına çıkmaya devam eden ünlü oyuncu Berk Oktay, ilk evliliğini 2016 yılına avukat olduğu bilinen Merve Şarapçıoğlu ile gerçekleştirmişti. Bu evliliğini dört yıl boyunca sürdüren Berk Oktay, 2 yıl önce, yani 2020 yılında Merve Şarapçıoğlu’ndan olaylı bir şekilde boşandı. Pek çok iddia ve dedikodu gölgesi altında yollarını ayıran Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu arka arkaya yeni aşklara yelken açtı. Berk Oktay, meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile yaşadığı aşkı resmiyete döküp, geçtiğimiz aylarda ikinci kez nikah masasına otururken; Merve Şarapçıoğlu ise, boşanma sonrası gönlünü iş insanı Mehmet Yahya’ya kaptırdı. Mehmet Yahya ile bir paylaşım yapan Merve Şarapçıoğlu’nun eski eşine göndermelerde bulunduğu iddia edildi.

MERVE ŞARAPÇIOĞLU, YENİ SEVGİLİSİ İLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Berk Oktay ile olaylı boşanması ile uzunca süre konuşulan Merve Şarapçıoğlu, geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Mehmet Kahya ile fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına, “Kabus gibi bir dönemimde girdi hayatıma. Enerjisini eksik etmeden, duruşunu hiç bozmadan tüm kalbiyle yanımda duran ‘adam’… Hayatıma insan alırken adamlığın gerçek anlamını bilmiyormuşum meğer. Kalpten değer görüp sevilmeyi Memo ile öğrendim. Duygusal anlamda yerlerde sürünürken, yargılama aşamasında yapmadığım şeylerle herkes tarafından yaftalanırken, hıçkıra hıçkıra gece gündüz durmadan ağlarken, bedeli ne olursa olsun bir saniye yalnız bırakmadı beni. Bana inanmaktan hiç vazgeçmedi. Her damla gözyaşımı kendi derdini yok sayıp sildi şefkatle” şeklinde bir not düşen Merve Şarapçıoğlu’nun ‘adam’ diyerek Berk Oktay’a gönderme yaptığı düşünüldü.