Bilim, TeknolojiEditörün SeçtikleriEkonomiGündem

Vodafone hat kullananlara duyuruldu: Hemen yararlanabilirsiniz! Bedava verilecek

Vodafone hat kullananlar için sürpriz bir açıklama geldi. Bedava olarak verilecek! İsteye hemen yararlanabilecek. 70 yaşından küçük olan herkes için resmen belli oldu. Gelen son habere göre Akbank ve Vodafone ortak bir anlaşma yaptı.

Buna göre Vodafone faturalı hat kullanıcıları Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbanklı olmaları halinde 3 ay boyunca yararlanabilecekleri 10 GB internete bedava sahip olabilecek.

BURAYA ÇOK DİKKAT EDİN

Kampanyaya katılmak isteyenler için detaylar belli oldu. Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu, Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olma sürecine başlarken kullanabilirsiniz. Uyarmamız gerekiyor! Kod bir kere gözükeceği için işlem sırasında not almanızda fayda var!

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.