Editörün SeçtikleriGündem

Esra Erol Fatma’dan kötü haber! Fatma’nın bebeğine ne oldu? Hem dövüldü, hem aldatıldı

ATV’nin ilgi ile izlenilen programları arasında olan Esra Erol’da herkes Fatma’nın olayını takip ediyor. Aylar sonra yeniden Esra Erol’un kapısını çalan Fatma’dan kötü haber geldi. Canlı yayında karşı karşıya gelen Fatma ve Ahmet’in konuşması herkesi şoke etti. Ahmet Fatma’yı aldattığını kabul ederek, sevdiği kişi ile canlı yayında konuştu.

Geçen sene Esra Erol’un programında tanınan Fatma’nın yaşadıkları herkesi üzmüştü. Hamile olan Fatma, geçtiğimiz aylarda doğum yaptı ve eşi ile birlikte yaşamaya başladı. Ancak istediği gibi bir hayat süremedi.

KIZININ İŞKENCE VE ŞİDDETE MARUZ KALDIĞINI İDDİA ETTİ

Fatma’nın annesi Melahat Hanım, kızı Fatma’nın eşi Ahmet tarafından şiddet görüp, işkenceye maruz kaldığını ileri sürdü. Bebeğinin doğumundan sonra evliliğinde sıkıntılar yaşayan Fatma, eşi Ahmet’in kendisini aldattığını ve eşinden şiddet gördüğünü dile getirdi.

“BAŞIMI DUVARLARA VURDU”

Fatma, “Ahmet bana ihanet etti, şiddet uyguladı. Ahmet’i sevgilisi ile birlikte yakaladım. Eşim başımı duvarlara vurdu” diye konuştu. Duydukları karşısında Esra Erol da şaşkınlığını gizleyemedi.

“SEVGİLİMLE KENDİ EVİMDE YAŞIYORUM”

Ahmet Bey yaşananları inkar etmeyerek, “Hayatımda başka biri var, bir an önce boşanmak istiyorum. Ünay benim sevgilim, onunla kendi evimde yaşıyorum” diye konuştu.

“SEVGİLİSİ ŞU AN HAMİLE”

Fatma ise yeni bir iddia ortaya attı, “Kocamın sevgilisi Ünay, şu an hamile. Ahmet’te korktuğum için onu şikayet edemedim” ifadelerini kullandı.

“FATMA’YI AHMET’TEN KURTARIN”

Anne Melahat ise, “Fatma’yı Ahmet’ten kurtarın” diyerek Esra Erol’dan yardım istedi.