EkonomiGenel

Kredi kartı kullanan herkese duyuru yapıldı: Doğalgaz, elektrik, telefon, su faturası için ödeme yapılacak!

Kredi kartı kullananlara kampanya haberi bu defa QNB Finansbank’tan geldi. Buna göre vadesiz hesaplar üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartlarıyla, yarına kadar verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 40 TL olmak üzere, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanacaksınız!

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu bireysel kredi kartınız veya vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

FATURA KAMPANYASI DETAYLARI

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere, toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 28 Şubat 2023 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Mart 2023 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 31 Ekim 2022 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-8 Kasım 2022 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Hesaptan verilen talimatlar için Talimatlı Ek Hesap limiti mevcut ise güncel faiz oranıyla bu limitten karşılanacaktır.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.