Gündem

Bu araçları bu fiyatlara bir daha bulamazsınız; sadece 295 bin TL’den başlıyor! Hayatta kaçmayacak fiyatlar Ziraat Bankası’ndan…

Araç piyasasının bir süredir yaşadığı tedarik ve çip krizi, sıfır araç fiyatlarını günden güne artırmaya devam ederken; ikinci el araç piyasasında da bir önceki seneni fiyatlarının neredeyse iki katı olacak şekilde bir tablo ortaya çıkardı. Artan fiyatlar karşısında çeşitli alternatiflere yönelen vatandaşlar, özellikle son zamanlarda icradan satışa çıkarılan araçları takip etmeye başladı. Bu alanda öncü konumda olan bankalardan biri olan Ziraat Bankası, sağladığı çeşitlilik arasına bu ay itibariyle bir yeni Peugeot; iki yeni Skoda marka araç daha ekledi.

ZİRAAT BANKASI, 295 BİN TL’DEN ARAÇ SATIŞLARINA BAŞLADI

İcralık araç satışında çok sayıda alternatif sağlamasıyla dikkat çeken bankalardan biri olan Ziraat Bankası, bu ay itibariyle bir adet daha Peugeot marka aracı satışa koydu. Satışa çıkardığı aracın 2019 model bir adet Peugeot 301 olduğunu ilan eden Ziraat Bankası, aracın plakasını ise, “34 CAD 846” olarak kamuoyuna bildirdi. İstanbul’dan satışa konmuş olan bu araç için oldukça uygun bir ihale başlangıç bedeli belirlemiş olan Ziraat Bankası, bu bedeli ise, 295 bin TL olarak açıkladı.

ZİRAAT BANKASI, İKİ AYRI SKODA İÇİN İHALEYE ÇIKTI

Ziraat Bankası’nın satışa çıkardığı bir başka yeni araç ise, iki ayrı Skoda marka araç oldu. Her iki Skoda’yı da İstanbul ilinden satışa koyan Ziraat Bankası, Skoda marka araçların özelliğine dair detaylı bilgi verdi. Plakası “34 BNT 302” olan Skoda marka aracın 2018 model Skoda Superb olduğunu duyuran Ziraat Bankası, bu aracın ihale başlangıç bedeli 635 bin TL olarak belirledi. Plakası “34 COY 559” olan araç için de detaylı bir bilgi veren Ziraat Bankası, bu aracın ise, 2020 model bir adet Skoda Superb olduğunu duyurdu. Öte yandan Ziraat Bankası, bu aracı ihaleye 800 bin TL’den başlattı.