Gündem

Market ve akaryakıt harcamalarına Akbank’tan 750 TL indirim kampanyasında son gün!

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan ve uzun yıllardır sunduğu kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldüren Akbank, Axess veya Wings başvurularında 750 TL’ye varan indirim kazanma fırsatını duyurdu. Müşterilerine kazandıran kampanya fırsatlarını sunmaya devam eden Akbank, Axess veya Wings başvurusunda bulunanlara, şartları karşılamaları durumunda 750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

İlk kez Axess veya Wings başvurusunda bulunanların yararlanabildiği kampanyada sunulan indirim fırsatı için market ve akaryakıt sektöründe harcama yapılması gerekiyor. Söz konusu şartların sağlanması durumunda yapılan harcamalara karşılık 750 TL’ye varan indirim hakkı sunuluyor. İşte detaylar…

AKBANK’TAN 750 TL İNDİRİM!

İlk kez Axess veya Wings başvurusunda bulunanlar, market ve akaryakıt sektörlerinde yapacakları her 750 TL ve üzeri harcamaya karşılık 150 TL ve toplamda 750 TL’ye varan indirim kazanabiliyor. Başvurusunu yapanlar kredi kartını da başvurunun onaylanmasından hemen sonra kullanmaya başlayabiliyor ve bu harcamalarla indirim hakkını yakalayabiliyor.

KİMLER, NASIL İNDİRİM KAZANABİLİR?

Akbank tarafından sunulan kampanyaya 1 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında ilk kez Axess veya Wings başvurusunda bulunan Akbank müşterileri katılabiliyor. Kampanyadan yararlanmaya başlayarak 750 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanmak isteyen Akbank müşterileri; Juzdan, Akbank Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr adresleri üzerinden başvuruda bulunabiliyor.

Ayrıca isteyen Akbank müşterileri, başvuru sırasında “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, kartları ellerine ulaşmadan anında internet harcamaları ve mobil ödemeler gerçekleştirebiliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Akbank’ın sunduğu kampanyadan, 1 Eylül 2022 tarihi öncesinde açık Axess, Wings ya da Free kartı olmayıp, 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında başvuruda bulunan ve kartı onaylananlar yararlanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlayanlar, 15 Ekim 2022 tarihine kadar market ve akaryakıt sektöründe yapacakları her 750 TL ve üzeri harcamaya 150 TL ve toplamda 750 TL’ye varan indirim kazanabiliyor.