Gündem

İş Bankası yeni müşterilerine alışveriş sonrası 200 TL hediye kampanyasını duyurdu!

Bankalar arasındaki kampanya yarışları hız kesmeden devam ediyor. Birçok banka, müşterilerini rakiplerine kaptırmamak ve potansiyel müşterilere ulaşmak adına cazip teklifler hazırlıyor. Son olarak Temmuz ayından itibaren emekli maaş promosyonlarında sıkça gündeme gelen bu kampanyalar, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Bu noktada müşterilerine en cazip kampanya tekliflerini sunma mücadelesi veren bankalardan biri olan İş Bankası, İşCep üzerinden müşterisi olanlara 200 TL MaxiPuan kampanyasını duyurdu.

İş Bankası, mobil uygulaması olan İşCep üzerinden müşterisi olanlara, İş Bankası kartlarına 200 TL MaxiPuan ayrıcalığı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, İşCep mobil uygulamasından “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını takip etmesi gerekiyor. İşte detaylar…

İŞ BANKASI’NDAN 200 TL MAXIPUAN HEDİYESİ

İş Bankası, hızlı ve dijital bir yöntem ile İşCep üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” adımlarını takip ederek İş Bankası müşterisi olanlara, İş Bankası kartları ile gerçekleştirilecek ilk 200 TL ve üzeri alışverişlere 200 TL MaxiPuan kazanma ayrıcalığı ve bu fırsata ek ayrıcalıklar tanıyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar belirtilen yollar üzerinden İş Bankası müşterisi olup, Bankamatik Kartı veya İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunanlar, başvuru tarihinden itibaren ayın sonuna kadar gerçekleştirecekleri 200 TL ve üzeri alışverişlerinde 200 TL MaxiPuan kazanıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyaya katılım sağlayanlar, başvuruda bulundukları kart henüz adrese teslim edilmeden önce kartlarını internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde kullanabiliyor. Söz konusu kampanyadan, 1 Ocak – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olanlar yararlanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlayanlara tanınan 200 TL MaxiPuan hediyesi, harcamalardan 1 ay sonra yansıtılıyor. Yansıtılan MaxiPuan’lar, yükleme tarihinden sonraki 45 gün içerisinde kullanılabilir oluyor ve bu süreçte kullanılmayan MaxiPuan’lar, süre sonunda geri alınıyor.