Gündem

Tam 7 yıldır bekardı; Teoman, evlilik sorularına net bir dille yanıt verdi! “Artık, ben evlilik için…”

Müzik dünyasına kazandırdığı ‘Kupa Kızı ve Sinek Valesi’, ‘Bana Öyle Bakma’, ‘İstanbul’da Sonbahar’, ‘Gönülçelen’ gibi parçalar ile hafızalara kazınan şarkıcı Teoman, bir süredir konserlerine ara vermişti. Yeniden sahnelere dönmeye hazırlandığı öğrenilen Teoman, Bebek’te basın mensupları tarafından sıkıştırılınca iş yaşamından aşk yaşamına pek çok konuda açıklamalar gerçekleştirdi.

TEOMAN, ‘YARI EMEKLİLİK’ DÖNEMİNE BAŞLADI

Bebek’te görüntülenmesi üzerine basın mensuplarıyla sohbet eden Teoman, yeni projelerinden ve konser takviminden bahsetti. Konuyla ilgili açıklamalarında konserleri ara ara vermeye başladığına dikkat çeken Teoman; “Her şey yolunda, çok güzel. Konserlere kısa bir ara verdik. Ekim ayında yoğun bir şekilde çalışacağız. Oyunculuk değil ama bir ya da iki filme müzik yaptım. Küçük küçük işler yapıyorum aslında. Çocuklar ben genelde boş boş dolaşıyorum. Eskisi gibi çalışkan değilim. Ara ara konser veriyorum sadece” diye konuştu. Gerçekleştirdiği açıklamaların devamında kendisini ‘tembelliği’ nedeniyle basın mensuplarına şikayet eden Teoman, “Artık ben kendime bir ‘tembellik kariyeri’ yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum ve kendimi yarı emekli sayıyorum artık. Gündelik hayatımda da pek bir şey yaptığım yok. Spor yapıyorum. Erken yatıp, erken kalkıyorum” diyerek, ‘yarı emeklilik’ dönemini resmi olarak başlattı.

TEOMAN, EVLİLİĞE KAPILARINI KAPATTI

Öte yandan Teoman, 2012 yılında 12 yıldır aşk yaşadığı Ayşe Kaya ile nikah masasına oturmuş ve bu evliliğinden Zeyno Yakupoğlu isimli bir kız çocuğuna sahip olmuştu. Şimdilerde kızı 8 yaşında olan Teoman, kızının doğumundan bir yıl sonra, yani 2015 yılında Ayşe Kaya ile olan evliliğini anlaşmalı bir şekilde noktalamıştı. Tek celsede boşanan ünlüler arasına böylelikle adını yazdıran 54 yaşındaki Teoman’a basın mensupları, evlilik düşünüp düşünmediğini de sordu. Evlilik sorularını cevapsız bırakmayan Teoman, “Artık evlilik için de yaşlandım. Evlenmem artık” diyerek, evliliğe kapılarını kapattı.