Gündem

Ekim ayının gelişiyle akaryakıt alışverişlerinde Yapı Kredi World’den 70 TL kampanyası başladı!

Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarında düşüşler arka arkaya gelmeye başladı. Brent petrol fiyatında ve ABD ham petrol fiyatında sert düşüşler kaydedildi ancak dolar kurundaki rekor seyirden dolayı bu düşüşler Türkiye’de akaryakıt fiyatlarına beklendiği gibi yansımadı. Akaryakıt fiyatlarına yüksek seviyeler görülürken, araç sahipleri de akaryakıt indirimlerini ve kampanyalarını araştırmaya koyuldu. Bu kapsamda bir kampanya fırsatı da Yapı Kredi World’den geldi.

Yapı Kredi, BP ile işbirliğinde sunduğu kampanya dahilinde, 70 TL’ye varan BP puan hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak ve BP ile Yapı Kredi işbirliğinde sunulan hediye fırsatını değerlendirmek isteyenlerin, 15 Kasım tarihine kadar kampanya şartlarına uygun şekilde katılım sağlaması gerekiyor. İşte detaylar…

YAPI KREDİ’DEN 70 TL BP PUAN HEDİYE KAMPANYASI

Yapı Kredi World, BP’lilere özel kampanya fırsatlarını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde 15 Kasım 2022 tarihine kadar farklı günlerde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişlerine SMS ile katımlarda 50 TL, World Mobil uygulaması üzerinden katılımlara 60 TL BP puan hediye ediliyor. Ayrıca kampanyada 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile gerçekleştirenlere de ekstra 10 TL BP puan hediye ediliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında, ilk alışverişinden önce SMS veya World Mobil uygulaması kanalları üzerinden katılım sağlayan ve kampanya dahilinde World üyesi BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapanlara, 18 Kasım 2022 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL BP puan hediye ediliyor. Kampanyaya World Mobil ile katılanlara ekstra 10 TL BP puan ve kampanyada 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile yapanlara da ekstra 10 TL ile birlikte toplamda 70 TL BP puan hediye ediliyor.