Gündem

Boşandıktan sonra kimseyle görüntülenmemişti; ortaya öyle bir şey çıktı ki, herkes şaştı kaldı! Meğer Çağla Şıkel ile Emre Altuğ…

Podyumların tanınan isimlerinden biri olan manken ve oyuncu Çağla Şıkel ile müzik dünyasının tanınan isimlerinden biri olan şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, bir süre aşk yaşadıktan sonra ilişkilerini resmiyete dökmüş ve 2008 yılında hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Bu evlilikten iki çocuk sahibi olan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, aradan geçen 7 yıl sonra, yani 2015 yılında boşanma kararı aldı. Anlaşmalı bir şekilde boşanan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un boşanmadan sonra kimseyle görüntülenmemiş olmasının nedeni ise, yıllar sonra ortaya çıktı.

EMRE ALTUĞ, ARALARINDAKİ İLİŞKİNİN BOYUTUNU AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan’ın Youtube’dan yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ isimli programına konuk olan oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, ünlü sunucunun kendisine yönelttiği, “Ben şunu merak ederim. Nasıl oluyor da oluyor? Çünkü bana göre sevgiliyken arkadaş olunmaz, arkadaşken sevgili olunmaz. Ben öyle düşünüyorum” sorusu üzerine samimi itiraflarda bulunmuştu. Arkadaş olmadıklarının altını çizen Emre Altuğ, konuyla ilgili; “Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Bizim bir arkadaşlığımız yok şey anlamında yani devamlı birbirimizle görüştüğümüz arkadaşlığımız yok doğal olarak yani. Ama egomuzu bir kenara bıraktık. Kolay bir şey de değiş onu söyleyeyim. Düşünsenize daha yeni ayrılmışsınız, boşanmışsınız illaki ego savaşları, sürtüşmeler olacak” ifadelerini kullanmıştı. Öte yandan Çağla Şıkel de katıldığı bir programda benzer bir açıklama gerçekleştirmişti.

İLİŞKİLERİNİ SÖZLEŞMEYE BAĞLI YAŞADIKLARI ORTAYA ÇIKTI

Özellikle evliliklerinden sonra kimse ile görüntülenmemesi ile dikkat çeken Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasında bir sözleşme olduğu öne sürüldü. Kuzey ve Uzay adında iki çocuğu olan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ çiftinin oğullarının magazinsel olaylardan etkilenmemesi için her iki taraftan birinin basında aşk fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda tazminat ödemesini içeren bir sözleşme imzaladığı iddia edildi. Yeni sevgilileri ile boşanma tarihinden bu yana hiç görüntülenmemiş olmamaları ikilinin arasındaki sözleşmeyi desteklerken; Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’dan henüz bu iddialara bir açıklama gelmedi.