Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Sadece 2 gün kaldı! Ziraat Bankası kartı olanlara hediye edilecek: Mutlaka başvurun

Okula giden çocuğu olanlara duyuru yapıldı ve 6 Ekim 2022 tarihinde yani 6 gün sonra biteceği bildirildi. Konu ile ilgili olarak o tarihe kadar vatandaşların başvuru yapması gerektiği bildirildi ve kampanya hakkındaki detaylar bir bir açıklandı.

ARTI TAKSİT MÜJDESİ GELDİ

Ziraat Bankası çocuk sahibi müşterileri için kampanya duyurusu yapıldı ve açıklamada okula dönüş alışverişlerinde +4 taksit verileceği ifade edildi. Ayrıca bu kampanyanın 6 Ekim’de sona ereceği ifade edildi.

Bankkart’ınız ile Özdilek’ten yapacağınız giyim ürünleri, tekstil ve kırtasiye alışverişlerinizde 4 taksitli işlemlerinize +4 taksit fırsatından faydalanabileceğiniz belirtilerek kampanya kapsamında 4 taksitli alışverişlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacağı aktarıldı.

ÜYE İŞYERLERİNDE GEÇERLİ

Kampanyadan faydalanmak için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunduğu belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda artı taksit kampanyası sadece Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Bankkart yetkili üye iş yerlerinde, 4 taksit seçeneğinde geçerli olduğu bildirildi.

Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.