Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Sigaraya yeni zam açıklaması: Fiyatları gören sigarayı bırakma kararı alacak! Güncel sigara fiyatları ne kadar?

Yılın başından bu yana sigara fiyatlarına 8 TL zam geldi. Ancak yıl bitmeden zamlar gelmeye devam edecek gibi gözüküyor. Sigara kullananlar bugün sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları kaç TL oldu? Gibi sorulara cevap arıyor. Özgür Aybaş tarafından sigara kullananları üzecek haber bugün geldi.

Sigara kullanıcıları sigara fiyatlarına yapılan zamlardan sonra yeni bir zam haberinin daha gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Peki, bugün sigara zam geldi mi? Güncel sigara fiyatları kaç TL oldu?

TOPLAM DA 8 TL ZAM GELDİ

2022 yılının başından beri sigaralara birçok kere zam geldi. Böylece toplamda 8 TL zamlanan sigara fiyatları değişti. Şimdi ise kullanıcılar “yeni bir zam mı geliyor?” diye merak ediyor.

1,5 TL ZAM GELMİŞTİ

Türkiye Tekel Bayileri Başkanı Özgür Aybaş, Twitter hesabından “Bir gruba ait sigaraya zam geldi 1.50 krş.” paylaşımında bulundu. Paylaşıma göre bir grubun sigaralarına paket başı 1,5 lira zam gelecek. Ancak; zammın hangi sigara grubunu kapsayacağı henüz bilinmiyor.

SİGARA ZAMMI KAPIDA

Aybaş, sigara zammı hakkında Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve şunları söyledi; Sigara zammı kapıda! Söylentiler yükseliyor.