Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank müşterisi olanlar dikkat! Bankada hesabınız varsa.. Akbank banka hesabı olanlara duyuruldu

Son dönemin en popüler bankalarından biri olan Akbank yeni bir açıklama yaptı. Akbank müşterisi olan ve bankada hesabı olanlar için duyuruldu. Emekli promosyonlarındaki kampanya ile adını bir kere daha duyuran banka şimdi de ihtiyaç sahipleri için kolları sıvadı.

Akbank banka hesabı olan kişiler için açıklama yapıldı. Banka hesabı olan vatandaşlar 50 bin TL ve üzeri kredi çekmek isteyenler artık banka şubelerine gitmeden işlemlerini mobil uygulama üzerinden yapabilecek.

AVANTAJLI KREDİ VERİLECEK

Akbank’ta 50 bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler bu ay içerisinde yapacakları başvurularında avantajlı faiz oranlarından yararlanabilecek.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil nakit kredisine başvurmak isteyenler başvurularını uygulama üzerinden anında yapabilecek. Hızlı bir şekilde yapılan başvurulara hemen hemen aynı hızda geri dönülmektedir. Cep telefonunuza indirmiş olduğunuz, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilmeniz için Akbank müşterisi olması gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Akbank, SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 4425 numarasına göndermeniz gerekecek. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde belirtilen şartlara uygun olan vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır.

SMS dışında da Akbank Direkt uygulaması ile de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bütün vatandaşlar, kredi kullanabilecek olmaları halinde (Kredi notu uygun olanlar) başvuruda bulunabilecek.