Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat: Hediye edilecek! Direkt banka kartlarına yatırılacak

Ziraat Bankası müşterileri için önemli bir açıklama yaptı. Hediye edileceği ifade edildi. Direkt banka kartlarına yapılacak. Ziraat Bankası, resmi sitesi üzerinden kampanya başlattığını ifade etti. İşte kampanyanın detayları..

Ziraat Bankası kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Akaryakıt kampanyası başlattığını ifade eden banka, Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart Lira verilecek. Kampanya 15 Kasım’da bitecek.

ZİRAAT BANKASI KAMPANYASI DETAYLARI VE KOŞULLARI

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 21 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.