Editörün SeçtikleriEkonomi

Türk Telekom hat kullanıcıları dikkat: 20 TL ödeyeceksiniz! Sadece o kişiler..

GSM operatörü olarak Türk Telekom kullananlar için önemli bir açıklama yapıldı. Sadece 20 TL ödemeniz gerektiği belirtildi. Türk Telekom emeklileri yakından ilgilendiren kampanyayı açıkladı. Sadece 12 ay boyunca söz vermeleri halinde kampanyadan yararlanabilecekleri açıklandı.

50 YAŞ ÜZERİ DİKKAT

Türk Telekom, yaptığı açıklamasında 50 yaş ve üzeri olan emeklilerin kampanyadan yararlanabileceklerini belirtti. Bireysel faturalı müşterileri yararlanabilecek.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar müşteri hizmetleri ya da SMS aracılığı ile taahhüt verebilir. SMS aracılığı ile taahhüt vermek isteyen emekliler ‘SOZ 500’ yazıp 5555’e SMS göndermelidir.

12 AY SÖZ VERİLMESİ GEREKİYOR

Taahhüt için katılım sağlayan vatandaşlar aylık ücret indirimi geçerli olan fatura dönemi süresi boyunca kullanılabilecek. 12 fatura dönemi boyunca yararlanılacak olan kampanya Türk Telekom mobil faturalı emekliler için geçerlidir. 12 ay boyunca kalma sözünden cayan Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.