Editörün SeçtikleriEkonomiGenel

Akaryakıt ve otogaz alışverişlerini Total’den yapanlar dikkat: 15 Kasım’a kadar başvurmanız gerekiyor!

Total istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan herkes için en yeni kampanyanın detayları belli oldu. 15 Kasım’a kadar devam edecek fırsat ile Total’den alışveriş yapanlara 50 TL MaxiPuan tanımlanacağı açıklandı.

​1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında, Maximum kredi kartınız ile TotalEnergies istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, TotalEnergies istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 50 TL MaxiPuan hediye edilecek.

Kampanyaya Katılım Nasıl Olacak?

Kampanyaya katılmak için  İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuanlarınız 22 Kasım 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Aralık 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.