Editörün SeçtikleriEkonomi

Akaryakıt zamlarından bıkanlar dikkat: O banka müşterileri yararlanabilecek! Akaryakıt alımında 50 TL indirim

Sadece bu hafta akaryakıta 3 defa zam geldi. Vatandaşlar neredeyse isyan etme noktasına geldi. Aracına akaryakıt almak durumunda olan sürücüler, banka kampanyalarını araştırmaya başladı. Gelen bir son dakika haberine göre İş Bankası, müşterilerine önemli bir kampanya yaptığını açıkladı. Akaryakıt alımında 50 TL’lik indirim yapılacak.

İş Bankası yaptığı açıklamasında 4. Ve üzeri 200 TL’lik akaryakıt alımında 50 TL’lik indirim verileceğini açıkladı. Banka açıklamasının devamında kampanyanın 15 Kasım tarihinde sona ereceğini belirtti. Kazanılan puanlar ise 22 Kasım tarihinde kartlara yüklenilecek.

50 TL’LİK PUAN VERİLECEK

İş Bankası’nın açıklamasına göre, Maximum anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 50 TL MaxiPuan verileceği duyuruldu.

KAMPANYANIN DETAYLARI VE KOŞULLARI

Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir.

MaxiPuanlarınız 22 Kasım 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Aralık 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.