Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Zamlar sonrası dev indirim geldi! Benzin motorin ve LPG’ye rekor indirim geldi: Bir ay boyunca devam edecek

Bankalar müşterilerine özel kampanyalarını duyurmaya devam ederken Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Banka tarafından bir yakıt kampanyası başlatıldı. Kampanyaya katılanlar 75 TL puan hediye alacak ve bir sonraki yakıt alımında bu puanlar kullanılarak toplam tutardan 75 TL indirim yaptırılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA DEV İNDİRİM

Ziraat Bankası müşterilerine bir kampanya fırsatı olduğu belirtilerek Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 75 TL Bankkart lira verileceği aktarıldı. Kampanyanın 15 Kasım’da sona ereceği bildirildi.

Kampanya 1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyurunun devamında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği aktarıldı. Ayrıca kampanyanın müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabildiği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

21 KASIM’DA YÜKLENECEK

Kazanılan Bankkart Liralar 21 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.